Teenused

1. Insenertehnilised lahendused

Pakume insener-tehnilisi lahendusi, mis hõlmavad liimpuitkonstruktsioonide ja CLT konstruktiivsete osade lahendusi. Alustame esmase konsultatsiooniga, et vastavalt hoone tüübile ja konstruktsioonide spetsifikatsioonidele leida sobivad valikud.

Koos kliendiga leiame optimaalsed konstruktiivsed lahendused, seejärel liigume EP (eelprojekti), PP (põhiprojekti) ja TP (tööprojekti) staadiumidesse, vastavalt kliendi soovidele.

Meie insener-tehnilisi lahendusi kasutatakse laialdaselt erinevat tüüpi hoonete, sealhulgas tootmishoonete, büroohoonete, stock-office’ite, spordihoonete, maneežide, korterelamute ja eramute puhul.

 

 

2. Kõrgtehnoloogiline CNC töötlus

Omame kõrgtehnoloogilist CNC-seadmeparki, mis võimaldab meil teostada erineva keerukusastmega töötlusi. Meie seadmepargis on neli CNC-pinki: kaks liimpuittalade ning kaks CLT konstruktsioonide töötlemiseks.

Tagame kõrge täpsusklassi ning meil on võimalik:
•  tagada täpne formaat;
•  ette valmistada ukse- ja aknaavad;
•  teostada freesimised elektri pistikupesade, tooside ja läbiviikude tarbeks;
•  teostada süvapuurimised elektrijuhtmestiku paigaldamiseks;
•  valmistada ette kõikvõimalikud avad eriosade läbiviikude jaoks.

Eelistame, et klient esitaks projektipõhised IFC- või 3D Solid-mudelid. CNC-töötluste abil saavutame kõrge puitkonstruktsioonide valmiduse, mis lühendab oluliselt objektil montaažiaega ning välistab võimalikud eksimused ehitusplatsil.

3. Transport

Vastavalt kliendi soovile korraldame tellimuste tarne soovitud asukohta. Suuremate objektide puhul, kus meiepoolne montaaž on vajalik, korraldame logistika vastavalt montaažijärjekorrale.

Omame võimekust teostada ülegabariidilisi veoseid kuni 35 meetri pikkuses ja 7,3 meetri laiuses. Igat eriveost käsitleme eraldi, arvestades objekti asukohta, vajalike erilubade hankimist ja vajadusel ka saateautode kaasamist.

 

4. Montaaž

Pakume koostöös oma pikaaegse koostööpartneriga professionaalset konstruktsioonide paigaldust Eestis, Skandinaavias ja Euroopas. Projektipõhiselt selgitame välja töövõtu piirid ja vajalike montaaži detailide komplekssuse.

 

Meie tugevus eriprojektide teostamisel

Spetsialiseerumine eriprojektidele võimaldab meil pakkuda kõikide puitkonstruktsioonide tootmist alates lühikestest laetaladest kuni mitmekümnemeetrise liimpuitfermini. Meie terviklahendused sisaldavad projekteerimist, tootmist ja paigaldust, et tagada sujuv projekti elluviimine.