ARCWOOD pärjati AASTA PEREETTEVÕTTE 2022 tiitliga

Aasta Pereettevõte 2022 ARCWOOD

Eesti parimad ettevõtted 2022 on selgunud!

13. oktoobril uhiuues Tallinna Muusika-ja Balletikoolis toimunud pidulikul auhinnagalal selgusid “Ettevõtluse auhind 2022” ja “Konkurentsivõime edetabel 2022” konkursside võitjad. Kuulutati välja aasta ettevõte, aasta noor ettevõtja ning tunnustati ettevõtluse edendajaid.

Aasta pereettevõte kategooria eesmärk on tunnustada ettevõtteid, kes on läbi perekeskse juhtimise ja valitsemise panustanud jätkusuutlikult Eesti majandusse, ühiskondlikku arengusse ning ettevõtjaliku meelelaadi kasvatamisse noorte hulgas. Aasta pereettevõtte tiitli andis üle EASi ja Kredexi ühendasutuse juhatuse esimees Lauri Lugna.

Aasta pereettevõtte väljakuulutamisel kirjeldas EASi ja Kredexi ühendasutuse juhatuse esimees Lauri Lugna võitjat järgnevalt: “Aasta pereettevõte on tegutsenud 20 aastat. Nad on tugevad eksportijad ning piirkonnas olulised tööandjad, kes uue sihina on võtnud fookusesse keskkonnasäästlikkuse. Ettevõtte loomise juures olid pereema ja pereisa. Ettevõtte kasvades on kasvanud ka peretütar ja perepoeg, kes on aidanud olulisel määral tegevust edasi arendada. Nüüd räägivad oma pereettevõte toodetest uhkusega ka lapselapsed. Selles ettevõttes on elutöö edasikandjaid. Aasta pereettevõte 2022 on Peetri Puit OÜ / ARCWOOD“.

Ettevõtte juhi Peeter Peedomaa sõnul on aasta pereettevõtte tiitel kahtlemata suur au ja tunnustus. Peedomaa sõnul ei ole pereettevõtte taga ainult pere 4 persooniga. See, kuhu Arcwood on 20 aastaga jõudnud, selle taga on tegelikult kõik endised töötajad ning loomulikult praegune väga usaldusväärne ja töökas kollektiiv. Lisaks mängivad Peedomaa hinnangul rolli ka Arcwood`i pikaajalised koostööpartnerid, kelle usaldus on võidetud koostööaastate jooksul.

Arcwood - Aasta pereettevõte
Arcwood- Aasta pereettevõte
Arcwood - Ettevõtluse auhind 2022