Ettevõttest

Peetri Puit OÜ / ARCWOOD on 2002.a tootmistegevusega alustanud Eesti kapitalil põhinev tootmisettevõtte. Meie põhitoodanguks on CLT (ristkihtliimpuit), liimpuit-konstruktsioonid ning sõrmjätkatud konstruktsioonpuit.

20 aastat tagasi alustanud viie töötajaga ettevõtte on tänaseks kasvanud üheks juhtivaks puitkonstruktsioonide tootjaks Eestis ja Baltikumis, mis on varustatud tipptasemel tehnoloogiate ja tootmismeetoditega. Peetri Puit OÜ/ Arcwood on CLT tootmise teerajaja Eestis ning Baltikumis.

Oleme spetsialiseerunud eriprojektide tootmisele ning pakume oma klientidele terviklahendusi – projekteerime, toodame ning paigaldame CLT ja puitkonstruktsioonid. Oma eriala spetsialistidena ei ole Arcwood mitte üksnes tootja, vaid pigem kui projektipartner, pakkudes innovatiivseid ja jätkusuutlikke ehituslahendusi. Meie tooteid kasutatakse kandekonstruktsioonidena avalike hoonete, büroohoonete, elamute ja korterelamute, tööstus- ja ärihoonete, spordirajatiste jne ehitamisel.

Põhitegevuse toetamiseks on meie teenuste valikus insenertehniliste lahenduste loomine ja projekteerimine.

Meie pika ja eduka tegutsemise märksõnadeks on kvaliteet ja tarneaeg, professionaalsus ning usaldus.

A424931E-4B22-42C5-91D2-A6C5EC2F278B@lan
puzzle
Paindlikkus ja võimekus toota vastavalt eritellimusele

Suurem osa ettevõtetest püüab aegamööda eritellimuste täitmisest loobuda – Arcwood mitte. Ettevõtte algusaegadest on Arcwood (tootmise alustamisel nime all Peetri Puit OÜ) vastu võtnud eritellimusi, täitmaks oma klientide soove täpselt nende vajadustele vastavalt.

cnc
Inseneeriatugi samast ettevõttest

Arcwood’i meeskonda kuulub ehitusinsener, kellel on kogemusi kõikvõimalikes insenerpuitlahendustega seotud küsimustes. Nii suudame vastavalt kliendi vajadustele pakkuda inseneeriaalast abi või ka insenerilahendusi. Usume, et tehnilised nõuded on üliolulised: inseneri olemasolu meeskonnas on meie pakutavate teenuste osas võtmetähtsusega.

clock
Arcwood tunneb kella

Omadus, mida Arcwood on tegutsemise algusest pühaks pidanud, on tähtaegadest kinni pidamine. Teame, kui oluline selline pühendumus on – iseäranis ajal, kui viivitused ja tähtaegade venimine on liigagi sagedaseks muutunud. Oleme uhked selle üle, et lubatu õigel ajal ära teeme.

certificate
Sertifikaadid ja vastavus standarditele

Arcwood täidab kõiki asjakohaseid nõudeid ja standardeid. Oleme pühendunud jätkusuutlikule tootmisele, mistõttu kasutame toormeks ainult FSC-sertifikaadiga puitu. Oleme kindlustanud, et vastame kõikidele tehnilistele nõuetele, mida meie klientide riiklikud standardid eeldavad. Usume, et kehtestatud stardardid hoiavad tootmiskvaliteeti kõrgena, ning oleme uhked selle üle, et oleme suutnud standarditele vastates vajalikud sertifikaadid saada.

 

Ettevõtluse auhind 2022 – ARCWOOD by Peetri Puit on “Aasta pereettevõte” laureaat

Aasta pereettevõte kategooria eesmärk on tunnustada ettevõtteid, kes on läbi perekeskse juhtimise ja valitsemise panustanud jätkusuutlikult Eesti majandusse, ühiskondlikku arengusse ning ettevõtjaliku meelelaadi kasvatamisse noorte hulgas.

Konkurss „Ettevõtluse auhind“ on kõrgeim riigipoolne tunnustus ettevõtjatele ja ettevõtlikkusele.

ARCWOOD by Peetri Puit OÜ | Laureate "Family Business of the Year" | Entrepreneurship Award 2022

Kirjuta meile